Zawartość i funkcjonalności

Teczka gotowych materiałów, programów i profilaktyki uzależnień dla GKRPA
(wersja elektroniczna)

Poradnik w wersji elektronicznej

Publikacja poradnikowa kierowana jest do pracowników GKRPA. Zawiera gotowe materiały do rozwiązywania problemów alkoholowych, działania profilaktyczne wobec dzieci i młodzieży, działania informacyjne i edukacyjne wobec dorosłych, a także obligatoryjną dokumentacje. Szczegółowy zakres omawiany w publikacji zawarty został w Spisie Treści.

Wyszukiwanie fraz i słów kluczowych

Funkcja ta standardowo dostępna jest w każdej naszej publikacji elektronicznej. Pozwala ona na łatwe wyszukiwanie określonych fraz lub słów kluczowych, umożliwiając szybkie przejście do miejsca, w którym występują w poradniku. Wyniki wyszukiwania zostaną odpowiednio podświetlone  w treści.

Spis treści

W momencie uruchomienia publikacji w wersji elektronicznej, spis treści wyświetla się w sposób standardowy, ułatwiając nawigację pomiędzy rozdziałami. Treści zaktualizowane lub nowo dodane prezentowane są jako osobna pozycja spisu treści, ułatwiając tym samym zapoznanie się z ostatnimi zmianami prawnymi.

Zakładki

Dzięki zakładkom możliwe jest zaznaczenie najważniejszych treści poradnika w wersji elektronicznej. Wszystkie zakładki zostaną zapisane na komputerze użytkownika i będzie miał on do nich dostęp do momentu kolejnej aktualizacji poradnika.

Szybki podgląd

Podgląd umożliwia wyświetlenie 10 stron poradnika w wersji zminiaturyzowanej. Klikając na każdą z nich, w prosty sposób można poruszać się w obrębie treści poradnika.

Zaznaczenie tekstu

Wybierając tę opcję można zaznaczyć dowolny fragment treści poradnika i skopiować go do schowka lub dowolnego dokumentu, w celu późniejszego wykorzystania lub edycji.

Tryb pełnoekranowy

Użytkownik ma możliwość przełączenia się pomiędzy trybem pełnoekranowym a standardowym widokiem strony internetowej.

Narzędzie lupa

Umożliwia dostosowanie wielkości wyświetlanego tekstu oraz stron poradnika do indywidulnych potrzeb użytkownika.

 

 

Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.